Полтава та Кременчук отримали залізничне сполучення із Ковелем, Луцьком та Рівним

Залізничний вокзал у Рівному Залізничний вокзал у Рівному | Фото Валентини Шах

Укрзалізниця з 2 листопада запускає новий поїзд Ковель — Харків

Із 2 листопада цього року залізницями України курсуватиме новий поїзд № 127/128 Ковель — Харків, який з’єднає західні та східні регіони України. У складі поїзда передбачено 8 плацкартних та 8 купейних вагонів. Поїзд курсуватиме через день по парних числах за напрямком Ковель — Харків та по непарних числах — зворотно. Продаж квитків на цей поїзд уже відкритий, купейні квитки коштують від 254 грн та плацкартні — від 155 грн. Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

— Думаю, що із призначенням поїзда ще більше відпочивальників зі Слобожанщини відвідають туристичні об’єкти Полісся та Волині, зокрема й перлину західної України — Шацькі озера, — прокоментував керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Поїзд № 127/128 Ковель — Харків слідуватиме через станції: Луцьк, Рівне, Здолбунів, Шепетівка, Бердичів, Біла Церква, ім. Т.Шевченка, Знам’янка, Кременчук, Полтава-Південна — загалом близько 30 населених пунктів. Відправлення з Ковеля о 14:20, прибуття до Харкова о 12:10.

У зворотному напрямку відправлення з Харкова з 3 листопада 2017 року через день по непарних днях о 13:30, прибуття до Ковеля о 10:18.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»