Полтава прекрасна і страшна: неприємні таємниці міста

Саме з таких слів починають ділитися туристи своїми враженнями про Полтаву: «у вас таке затишне і душевне місто!». І однією з найголовніших рис, яка і створює цей особливий дух міста, є його архітектурне обличчя: маленькі вулички, центральні проспекти, старі будинки і симпатичні новобудови. Хоча багато хто і скаржиться на архітектурний несмак їх власників, але все ж, варто віддати їм належне, вони досить вдало враховують і поєднують стилі сучасності і старовини.

На перший погляд Полтава стає все більш охайною і привабливою. Але це на погляд не прискіпливого туриста, що прогулюється лише туристичними маршрутами. Туристка Юлія Нікішина поділилася своїми неоднозначними враженнями від Полтави у соціальній мережі:

Страшенні розвалені будівлі-привиди лякають своїм виглядом перехожих і на центральних вулицях:

Хтось, можливо, скаже, що усі ці будівлі приватні і влада не несе відповідальності за їх зовнішній вигляд чи стан. Мовляв, господарі не зобов’язані витрачати гроші на привабливість своїх будинків. І тут хочеться відповісти словами туриста з Бордо, невеличкого міста на південному сході Франції:

      – Наша мерія прискіпливо стежить за дотриманням мешканцями будинків зовнішнього вигляду їх осель. На приклад, просто за розвішену на балконі білизну я муситиму заплатити штраф у 140 євро.