Польща екстрадувала до України кременчужанина, який 9 років тому став автокрадієм

Тепер чоловік, який кілька років переховувався від правоохоронців, постане перед судом.

У 2008 році житель Кременчука 1956 року народження не повернув роботодавцю вантажний сідловий тягач з напівпричепом. Хоча на той момент жінка-підприємець припинила з ним трудові відносини.

Чоловік розпорядився транспортним засобом на власний розсуд та зник у невідомому напрямку. У 2012 році його оголосили у міжнародний розшук через канали Інтерполу. У 2016 році правоохоронці Республіки Польща затримали громадянина України при спробі перетину кордону.

Прокуратура Полтавської області погодила клопотання про екстрадицію зазначеної особи для притягнення до кримінальної відповідальності. Генеральна прокуратура України підтримала клопотання і направила документ до компетентних органів Польщі. Таким чином кременчужанина видали Україні.

Прокурор прокуратури Полтавської області з міжнародно-правових доручень Наталія Михайленко повідомила:

«Після досудового розслідування, проведеного Кременчуцьким відділом поліції ГУ НП в області, у травні 2017 року обвинувальний акт за ч. 3 ст. 289 КК України направлений до Автозаводського районного суду Кременчука для розгляду. Чоловіка судитимуть за незаконне заволодіння транспортним засобом, що завдало великої матеріальної шкоди».