Політика та влада. Заплановані сесії, модерна будівля ОДА, звіти судів.

Політика та влада. Заплановані сесії, модерна будівля ОДА, звіти судів

Новорічні й Різдвяні свята позаду: владні органи активно включаються в роботу. Дехто – досі звітує за 2016 рік, а хто – вже починає реалізувати заплановане. Чим вирізнилася впродовж тижня (16-22 січня) полтавська політика та влада – читайте далі. 

31 січня міські й обласні депутати зберуться на сесії

Майже одночасно свої розпорядження про скликання сесій рад оприлюднили Олександр Біленький і Олександр Мамай. На обох засіданнях мають розглянути досить важливі питання для Полтави й Полтавщини. Зокрема, міськрада нарешті має затвердити бюджет на 2017 рік, а депутати області серед іншого розглядатимуть дозволи користування надрами для газовидобувних підприємств.

Будівлю ОДА модернізують у 2017 році

Візуалізацію, опубліковану першим заступником голови ОДА, Андрієм Пісоцьким, обговорює сьогодні чи не кожен полтавець у мережі Facebook. Сучасний дизайн, термомодернізіція та будівництво ЦНАПу – плани, які потвердив голова Управління капбудівництва ОДА. Тимофій Голбан також зазначив, що проекту наразі немає: рішення повинні погодити депутати міста й області, оскільки це спільна ініціатива.

Будівлю ОДА модернізують у 2017 році

Будівлю ОДА модернізують у 2017 році

Деякі плани ОДА та облради

В ОДА обговорювали якість харчування у закладах соціальної сфери. Вартість на одного учня повинна зрости із 8 до 16 грн. Питання про харчування у закладах соціальної сфери не вносили до порядку денного щотижневої апаратної наради, проте наприкінці засідання голова ОДА Валерій Головко звернувся до голів РДА з цією проблемою.

На селекторній нараді голів райдержадміністрацій спілкувалися про стан добровільного об’єднаннятериторіальних громад Полтавської області. Акцентували увагу на проблемних питаннях процесу об’єднання територіальних громад, заплановані заходи на нинішній рік та те, що вже вдалося зробити.

Поліція Полтавщини запрошує в свої ряди

16 січня на брифінгу керівництва Головного управління Національної поліції у Полтавській області повідомили про початок масштабного набору на службу до підрозділів поліції. Загалом є 364 вакантні посади. Набір триватиме до 26 січня.

Поліція Полтавщини запрошує в свої ряди

Поліція Полтавщини запрошує в свої ряди

Управління юстиції та два полтавські суди відзвітувалися за 2016 рік

18 січня в приміщенні Ради адвокатів відбулася прес-конференція, на якій Ірина Пашко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, підбила підсумки роботи відомства за 2016 рік. Деталі звіту читайте в матеріалі.

Крім того, оприлюднили статистичні дані за 2016 рік два з трьох полтавських судів. Базові показники своєї роботи опублікували Київський та Ленінський районні суди. Октябрський районний суд статистику за весь 2016 рік ще не оприлюднив, у вільному доступі є дані лише за перше півріччя.