Поліцію Великобагачанського району очолив керівник, який «провалив» переатестацію, але виграв суди

Представлення нового керівника поліції Великобагачанського району Представлення нового керівника поліції Великобагачанського району | Фото: pl.npu.gov.ua

Олександр Свердан до цього призначення виграв у ГУНП в Полтавській області суди на рівні Полтави, Харкова та Києва про поновлення в органах внутрішніх справ

Сьогодні особовому складу Великобагачанського відділення поліції представили нового керівника — Свердана Олександра Федоровича. Цю місію виконав начальник кадрового забезпечення поліції області Сергій Гаврик представив нового начальника.

Як повідомили у Великобагачанському відділенні поліції Полтавської області, Сергій Гаврик зазначив, що Олександр Федорович має великий досвід практичної роботи. Останній запевнив, що зробить усе можливе, аби відновити довіру населенням до поліції та буде дотримуватися у своїй роботі принципів об’єктивності та вимог законодавства.

Декларації про доходи

У 2014 році Олександр Свердан працював заступником начальника Великобагачанського райвідділу УМВС України в Полтавській області, начальником кримінальної міліції. Його загальна сума сукупного доходу у 2014 році склала 69 тис 044 грн, а його родини — 12 тис 930 грн. Він задекларував земельну ділянку площею 4,2872 га.

У 2015 році — Олександр Свердан працював на посаді заступника начальника Хорольського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Полтавській області. На рік він отримав зарплату в 78 тис 390 грн. Також він задекларував нерухомість (на правах співвласності) — квартиру у Великій Багачці — 60,1 кв.м., земельні ділянки — 36 тис кв.м., 6 тис 500 кв.м. та житловий будинок площею в 102,3 кв.м.

Поновлення на посаді

Потрібно зазначити на тому, що Олександр Свердан протягом півріччя 2016 року судився із ГУНП у Полтавській області щодо свого поновлення в органах внутрішніх справ, адже він не пройшов переатестацію та був звільнений 23 червня 2016 року.

Спочатку він виграв на рівні Полтавського окружного суду, потім — Харківський апеляційний окружний суд і нарешті Вищий адміністративний суд. Скарги Головного управління Національної поліції в Полтавській області залишились без задоволення.

Також нагадаємо, що 15 листопада 2016 року тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника Гребінківського відділу поліції став полковник поліції Василь Овчаренко, який свого часу також був непереатестованим.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»