Поліція знайшла ще одну фірму, яку не задекларував екс-заступник мера Полтави Олексій Чепурко

Слідчі перевірять реєстраційні документи ТОВ НК «Нові технології», яке не задекларував екс-заступник мера Полтави Олексій Чепурко

Прокуратура Полтавської області та управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України продовжує розслідування кримінального провадження щодо екс-заступника міського голови Полтави Олексія Чепурка. Правоохоронці відшукали ще одне підприємство, яке він не вказав у декларації. Цю інформацію приєднали до справи. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових рішень.

Нагадаємо, 23 серпня цього року на Олексія Чепурка відкрили кримінальну справу щодо декларування недостовірної інформації (ст. 366-1 ККУ). За версією слідчих, у декларації за 2016 рік колишній чиновник не вказав квартиру, в якій він живе, та підприємство, де він мав на той час частку. Сам Олесій Чепурко вважає, що поліція ввела суд в оману. Слідчі надали документи, які не відповідають дійсності. Тому він звернувся до суду через дії правоохоронців.

У клопотаннях слідчих мова йшла про квартиру на Подолі та частку у ТОВ ВКФ «Актеон». Нині ж до цього переліку додали ТОВ Нафтова компанія «Нові технології», яке веде діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії. За даними Мін’юсту, Олексій Чепурко донині є одним з кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) товариства. Та відповідної інформації в останній декларації немає.

Перелік засновників (учасників) ТОВ Нафтова компанія «Нові технології» Перелік засновників (учасників) ТОВ Нафтова компанія «Нові технології»

Найбільшу частку у «Нових технологіях» має вищезгаданий «Актеон». Також слідчі встановили, що «Нові технології» мали фінансово-господарські відносини з «Актеоном».

Щоби перевірити усі встановлені факти, 24 жовтня правоохоронці звернулися до суду. Вони отримали доступ до реєстраційної справи ТОВ НК «Нові технології» з можливістю її вилучення. Документ перебуває у виконкомі Полтавської міськради.

Сам Олексій Чепурко прокоментував нові деталі своєї справи наступним чином:

— Нехай доводять справу до кінця. Якщо я припустився помилки, то буду відповідати відповідно до чинного законодавства.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»