Поліція завела кримінальну справу на управління капітального будівництва Полтавської ОДА

Тимофій Голбан знайомить із проектом добудови спорткомплексу у Решетилівці Тимофій Голбан знайомить із проектом добудови спорткомплексу у Решетилівці

Управління капбудівництва Полтавщини заплатило київській фірмі майже 1,5 млн грн за роботи на будівництві спорткомплексу, які вона не виконала

5 січня цього року у ГУ НП в Полтавській області відкрили кримінальне провадження щодо корупції в управлінні капбудівництва Полтавської ОДА. Фігурантом справи є також київська будівельна фірма «Авалон Будінвест». Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ.

Мова йде про будівництво спортзалу Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського по вул. Покровська, 81 в селищі Решетилівка. За інформацією слідчого, виконавець робіт ТОВ «Авалон Будінвест» мав зробити додаткові роботи за 1,4 млн грн. Відповідний додатковий договір підписали 27 грудня 2016 року. До кінця грудня підрядник мав виконати:

  • загальнобудівельні роботи в приміщеннях будівлі;
  • опорядження стелі;
  • опорядження підлоги;
  • виготовлення та монтаж приладів для кріплення мотузок.

Договір від 27 грудня 2016 рокуДоговір від 27 грудня 2016 року

29 грудня управління капбудівництва заплатило двома частинами «Авалон Будінвест» 1 440 391 гривень за будівельно-монтажні роботи в аграрному ліцеї.

Однак, як з’ясував слідчий, роботи так ніхто і не виконав. На думку поліції, службові особи УКБ Полтавської ОДА увійшли у змову із підрядником і підписали акти виконаних робіт, знаючи, що їх не зробили. Тому справу відкрили за частиною 2 статті 364 ККУ (Зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки).

Будівельні роботи у вересні 2016 року

Наразі справа знаходиться на стадії досудового розслідування. Наприкінці січня слідчий отримав доступ до усіх документів, що стосуються виконання робіт, проведення тендеру, замовлень тощо.

Нагадаємо, будівництво спортзалу в аграрному ліцеї розпочалося у 1990 році. У 2016 році на його добудування з обласного бюджету виділили ще 9,5 млн грн.

Зазначимо, що, «Авалон Будінвест» також реконструює геріатричний пансіонат у Горбанівці та каналізаційний колектор по вул. Пушкарівській у Полтаві. Загальна вартість робіт по підписаним у 2016 році договорам між УКБ Полтавської ОДА та компанією «Авалон» сягає 30 млн грн.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»