Поліція затримала чоловіка, який зривав золото з полтавок

Полтавська поліція розшукала чоловіка, який упродовж трьох тижнів пограбував трьох полтавок у місті і потрапив у об’єктиви камер відеоспостереження

23 травня співробітники відділення поліції № 1 міста Полтава затримали 23-річного раніше судимого полтавця. Його підозрюють у вчиненні трьох пограбувань. Серед білого дня він нападав на жінок у під’їздах будинків та зривав із шиї золоті ланцюжки. Про це повідомила прес-служба поліції Полтавщини з посиланням на відділення поліції № 1 Полтави.

— Затримати зловмисника вдалось завдяки тому, що після пограбування 16 травня, він потрапив у поле зору камер відеоспостереження неподалік місця події, — розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава підполковник поліції Сергій Махно. — Через низьку якість зображення встановити особу чоловіка нам не вдалось. Однак, знімаючи відео з багатьох інших камер по Полтаві, ми встановили район, де він часто потрапляє у поле зору.

У цьому районі співробітники кримінальної поліції встановили постійне спостереження. Як тільки зловмисник потрапив їм на очі — затримали його.

Після затримання виявилось, що за декілька годин перед цим, він скоїв напад на жінку в одному з будинків по вулиці Пушкіна.

Поліція має докази причетності чоловіка до трьох пограбувань, вчинених протягом цього місяця:

Полтавцю оголосили про підозру за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений повторно). Йому загрожує від 4 до 6 років позбавлення волі. Суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Поліцейські перевіряють причетність чоловіка до вчинення інших злочинів на території Полтави та області.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»