Поліція встановила особу жінки, тіло якої знайшли у Полтаві 7 років тому

За 7 років поліція розкрила справу знайденого на вулиці Зіньківській тіла жінки, яка мала при собі дві фотографії

Полтавські та Кременчуцькі поліцейські з’ясували, ким була жінка, тіло якої знайшли у Полтаві на узбіччі дороги майже 7 років тому. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП в Полтавської області.

Нагадаємо, труп жінки, 45-50 років, знайшли 6 липня 2012 року на узбіччі дороги на вул. Зіньківській, 80. Померла мала при собі дві світлини, де було зображено двоє чоловіків.

Понад 6 років оперативники намагалися встановити особу невідомої, знайти її родичів або встановити людей з фотографій. Орієнтування із прикметами жінки та фотокартки розміщували в ЗМІ, але пошуки результатів не приносили. За цей час до поліції щодо зникнення схожої за описом людини ніхто не звертався.

Протягом лютого 2019 року особу жінки вдалося встановити завдяки оперативникам відділення поліції № 1 міста Кременчук та першого відділення поліції Полтави.

Померлою виявилася мешканка одного з сіл Полтавського району. На той момент вона жила в Кобеляцькому районі. Того дня жінка приїхала до Полтави, але на вулиці їй стало зле і вона померла.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»