Поліція Полтави затримала ймовірного підозрюваного, який двічі вистрелив в голову охоронця кафе «Ботанік»

«Полтавщині» стали відомі деякі подробиці про особу ймовірного підозрюваного. Він вже тричі притягався до адмінвідповідальності: за вигул собаки без намордника та за дрібні крадіжки з магазинів

7 серпня поліція Полтави оперативно затримала ймовірного підозрюваного, який ввечері 6 серпня біля кафе «Ботанік» двома пострілами влучив у голову охоронця цього закладу.

На відео з інцидентом зафіксовано, що затриманий намагався справити природну потребу на клумбу біля кафе. Охоронець зробив йому попередження, однак чоловік дістав із сумки зброю і вистрелив у відповідь в голову. Потім підійшов і зробив ще один постріл в голову, коли постраждалий вже лежав на тротуарі.

Напад на охоронця кафе «Ботанік» у Полтаві (2019.08.06)

Напад на охоронця кафе «Ботанік» у Полтаві — 2 (2019.08.06)Відео з телеграм-каналу «Х**вая Полтава»

За життя охоронця ведуть боротьбу медики Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського. Постраждалого прооперували — провели декомпресійну трепанацію черепа, щоб усунути наслідки набряку мозку та крововиливу.

Із наших власних джерел стало відомо, що підозрюваний — це 62-річний мешканець Полтави Віктор М. Його затримання відбулося біля багатоквартирного будинку у пров. Кустарному, де він мешкає разом із дружиною та двома собаками.

За словами очевидців, ймовірного підозрюваного затримали поблизу сміттєвих баків у пров. Кустарному

Поліція поки не повідомляє ні про сам факт затримання, ні про інші подробиці, напевно, щоб не зашкодити подальшому слідству.

Відомо, що у квітні 2016 року Октябрський райсуд Полтави оштрафував Віктора М. за вигул собаки без намордника, внаслідок чого була заподіяна шкода потерпілому. У липні 2018 року він попався на крадіжці свинини з магазину «АТБ» на вул. Європейській, а у березні 2019 року — на крадіжці цукру з «Велмарта» на вул. Ковпака. Також відомо, що впродовж 2006-2015 років у нього був відкритий ФОП з діяльністю в сфері реклами.

Чекаємо на офіційну інформацію від поліції.

UPD 19:00. Із достовірних джерел стало відомо, що у затриманого вилучили зброю та багато набоїв. Чоловіка затримали завдяки роботі системи «Безпечне місто».

UPD 20:45. Очільник ГУНП у Полтавській області Андрій Замахін повідомив про затримання підозрюваного в замаху на вбивство.

«Особа, яка обгрунтовано підозрюється в замаху на вбивство біля кафе в центрі Полтави, затримана. Йому оголошено про підозру. Суттєвий внесок у розкриття даного злочину зробив працівник прокуратури, який здобув важливу інформацію про ймовірного підозрюваного. Наразі речові докази вилучені, триває слідство. Також дякую оперативникам та слідчим міста та області за чітку та злагоджену роботу, яка дала позитивний результат.»

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»