Поліція Полтави закрила гральні заклади на вулицях Соборності та Небесної Сотні

Поліція вилучила більше 80 одиниць грального обладнання, встановлюється особи, причетні до організації незаконного бізнесу

15 лютого працівники Полтавського відділу, патрульні поліцейські спільно з працівниками прокуратури обшукали незаконні гральні заклади.

Як повідомив керівник поліції міста Олександр Терела, під час обшуків по вулицях Соборності та Небесної Сотні, правоохоронці вилучили гральне обладнання та документацію. Більше 80 одиниць грального обладнання направлено на експертизу. Встановлюється особи, причетні до організації та підтримки функціонування незаконного бізнесу. Про це повідомили у Полтавському відділі поліції.

За фактом надання послуг в сфері грального бізнесу відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України. Організаторам незаконної діяльності загрожує штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та конфіскація грального обладнання.

Нагадаємо, що днями поліцейські Полтави «прикрили» два підпільні гральні заклади на вулицях Героїв-Чорнобильців (Чапаєва) та Небесної Сотні (Леніна), правоохоронці знайшли та вилучили близько 40 одиниць комп’ютерного обладнання, документацію тощо.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»