Поліція Полтави розшукує чоловіка, який 5 квітня стріляв із пістолета на вулиці Соборності

Полтавський відділ поліції розшукує чоловіка, який здійснював постріли із пістолета 5 квітня під час масової бійки на Соборності

Полтавський відділ поліції встановив, що 5-го квітня, під час конфлікту на вулиці Соборності у Полтаві, невідома особа двічі стріляла із предмета, схожого на пістолет. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтави.

Чоловіка у бронежилеті зафіксували деякі відеокамери.

Встановлюється особа чоловіка

Працівники поліції звернулися до очевидців події, які бачили чи знають чоловіка, який здійснював постріли, або бачили на місці конфлікту інших людей зі зброєю, повідомити та надати всю наявну інформацію до Полтавського відділу поліції (Полтава, вулиця Сковороди, 2-б), за телефонами — (0532) 51-77-55, на безкоштовну лінію «102», або будь-яким іншим зручним способом.

Керівник фірми «Скорпіон-2016» Сергій Горбатюк 6 квітня повідомив, що з ноги одного із співробітників фірми витягли металеву кульку.

Нагадаємо, що поліція після подій 5 квітня затримала підозрюваного у ножових пораненнях Анатолія Прядка. Іншого підозрюваного — Євгенія Усенка — оголосили у розшук.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»