Поліція Полтавщини розшукує Миколу Бузиннікова, підозрюваного у вбивстві 47-річного безхатченка

Поліція Полтавщини розшукує 34-річного Миколу Бузиннікова, який не має постійного місця проживання та підозрюється у вбивстві 47-річного безхатченка

34-річний Микола Бузинніков обґрунтовано підозрюється правоохоронцями у нанесенні смертельного тілесного ушкодження 47-річному чоловікові — обидва не мають постійного місця проживання.

Як повідомляє прес-служба Поліції Полтавщини, за фактом нанесення тяжкого тілесного ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України), відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Розшукуваний 34-річний Микола Павлович Бузинніков був одягнений у військову льотну куртку темно-синього кольору з коміром із хутра та у берци коричневого кольору.

Поліція просить усіх, хто володіє інформацією щодо місця перебування Миколи Бузиннікова або тих, хто бачив його, повідомити правоохоронців за телефонами: 050-404-00-54, 095-917-00-73 (чергова частина відділення поліції № 2 м. Полтава) або 102.

Нагадаємо, у лютому Київський райсуд Полтави призначив 7,5 років ув’язнення безхатченку, який до смерті побив волоцюгу у недобудованій дезінфекційній станції. Засуджений із своїми знайомими розпивав алкоголь в приміщенні недобудованої дезінфекційної станції по вул. Ватутіна, 35. Між ним та потерпілим виникла сварка, яка переросла у бійку. Тоді обвинувачений схопив ніжку від стільця і кілька разів вдарив потерпілого по голові та спині. Наступного дня побитий чоловік помер.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»