Покращення вже сьогодні. Для полтавських комунальників закупили нову техніку

Із міського бюджету на цю техніку витратили 6 мільйонів із міського бюджету. Я вдячний депутатам обласної ради, обласній владі. Це зайвий раз демонструє спільну роботу міської та обласної влади. Завдяки цьому вже придбали три одиниці, чекаємо у цьому році на ще одну. Придбання техніки для комунального підприємства – це можливість самостійно прибирати місто, вивозити сміття, сортувати сміття і робити усе, щоб полтавці кожного ранку бачили місто чистим, – говорить секретар міської ради Олександр Шамота.

Заступник міського голови Олексій Чепурко додає, що придбали два сміттєвози та одну асенізаційну машину. Наприкінці року чекають іще одну асенізаційну. Машини сьогодні зареєструють і вже на вихідні вони мають виїхати у місто.

У найближчих планах у нас закупівля іще нових 8 сміттєвозів. Будемо прохати депутатів закласти на це кошти у бюджетісподіваюсь, що наприкінці січня ми побачимо тут іще нову техніку. У нас стратегічний план оновлення підприємств. Десь на Миколая ми побачимо тут також 6 нових тракторів, два нових автомобіля, – говорить Олексій Чепурко.

[embedded content]

Для якісного прибирання Полтави від сміття у КАТП має бути близько 25 сміттєвозів. Зараз із 16 із заднім завантаженням у місто виїжджають 8-9; із боковим завантаженням із 6 виїжджають лише 2-3.

Нагадаємо, депутати міськради на останній сесії проголосували за виділення 5 мільйонів гривень на придбання тракторів та машин для КАТП.