Пограбована депутатка Верховної Ради розповіла про полтавську банду «барсеточників» та попередила далекобійників

У цьому місці йде ремонт дороги і розташованазаправка, де постійно паркуються далекобійники. Думаю, що далекобійники і є їхньою постійною здобиччю. Грошей вкрали небагато. Найцінніше — це паспорт з донецькою пропискою. Все інше можна відновити. Мені видадуть IDкартку, в якій не буде інформації про реєстрацію та місце проживання“, — повідомила співрозмовниця.

Н.Веселова припустила, що пограбування могли підлаштувати заздалегідь. А перешкоди на дорозі були штучними:”Колесо пробили не в ямі, дорога рівна, свіжовідремонтована. Ймовірно, спеціально щось розкидали, адже прямо поруч з цим місцем була “кишеня” для парковки. Грабіжники знали, що ми туди заїдемо. Вони заїхали через кілька хвилин після нас”, — припустила постраждала. Освітлення на дорозі було поганим, тому зловмисники змогли непомітно проникнути до автівки: “Двері були відчинені. Там же немає навіть освітлення, яке відеоспостереження якщо на наших дорогах — хоч в око стрель. Ніхто не думав, що о 3 годині ночі на порожній дорозі щось трапиться”.

Також Н. Веселова залишилася незадоволеною роботою правоохоронців, які пізно прибули на місце події. А для зменшення кількості пограбувань на автошляхах запропонувала вздовж траси встановити камери відеоспостереження.

Схожий розбійний напад нещодавно стався на Семенівщині.