ПОДІЇ Іспит з ПДР тепер можна складати й англійською

Англійською чи українською – відтепер можна вибрати мову складання іспиту з ПДР. Зокрема, таке нововведення актуальне для іноземців.

Відтепер іспити з правил дорожнього руху в сервісних центрах МВС можна складати й англійською мовою. До цього доступною була лише українська.

Нововведення, зокрема, актуальне для іноземців. Перед початком тестування вони зможуть обирати зручну для себе мову – англійську чи українську. Після цього в англійському перекладі їм нададуть інструкцію до іспиту. Повний перелік питань з ПДР та відповідей до них англійською мовою також можна завантажити з сайту Головного сервісного центру МВС.

“До цього були випадки, коли до нас зверталися іноземці, які слабо володіли нашою мовою, вони приходили з перекладачами, але ми їм відмовляли”, – пригадує спеціаліст сектору персоналу та зв’язків із громадськістю регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Вікторія Трощак.

Аби зареєструватися на іспит, іноземцям необхідно надати: документ, що посвідчує особу, копію ідентифікаційного коду, чинну медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортними засобами відповідної категорії (форма 083/о) та свідоцтво про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.