Поблизу вулиці Зіньківської у Полтаві водій асенізаторської машини зливав нечистоти в полі

Асенізаторський ГАЗ-5327 поблизу Поля Полтавської битви Асенізаторський ГАЗ-5327 поблизу Поля Полтавської битви | Фото: pl.npu.gov.ua

У Полтаві поліцейські ДПС затримали асенізаторський автомобіль, який зливав нечистоти у поле поблизу вул. Зіньківської

27 лютого, близько 9-ї ранку, поблизу вулиці Зіньківської у Полтаві, співробітники взводу № 4 в лісосмузі знайшли автомобіль ГАЗ-5327, під керуванням 29-річного полтавця. Він зливав нечистоти на розоране поле поблизу історичного Поля Полтавської битви.

Як повідомила прес-служба поліції Полтавщини з посиланням на управління превентивної діяльності, під час перевірки поліцейські з’ясували, що автомобіль належить одному із підприємств Полтави. Водій зливав нечистоти на землю у невстановленому для цього місці і без будь-яких дозвільних документів. Судячи з оперативних фото, місце зливу розташоване поблизу Поля Полтавської битви.

На місце правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу відділення поліції № 1 Полтавського відділу в Полтавській області для проведення перевірки.

Нагадаємо, вздовж вулиці Зіньківської, від Автоагрегатного заводу до с. Тахтаулове, у 2015-2016 роках полтавець викрав кабелів міжнародного зв’язку на суму 538 тис. грн. Суд призначив йому 13 років ув’язнення, бо за цей період він ще й вбив свого товариша.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»