По вулиці Шведська, 86 працівники «Полтававодоканалу» ремонтують водогін

Днями на цьому місці прорвало водопровідну трубу. За кілька днів спеціалісти підприємства планують завершити ремонтні роботи.

Як повідомили у службі водопостачання «Полтававодоканалу», причина аварії — зношеність водопровідних мереж.

— Цій трубі, як і більшості водопровідних труб у Полтаві, понад 40 років. Прокладалася вона приблизно у 70-их роках минулого століття. Тому, звичайно, її з часом місцями «поїла» корозія, стався витік води, — повідомили комунальники.

Глибина залягання пошкодженої труби — близько 2 метрів. Діаметр — 700 міліметрів. Ремонтні роботи проводяться на двух ділянках, довжиною по півтора метри кожна. 

— До кінця тижня плануємо завершити. На початку робіт протягом деякого часу у близприлеглих будинках міг бути знижений тиск води, але на даному етапі ремонтні роботи проводяться без перекриття водопостачання, — розповіли комунальники.

Пошкоджена водопровідна труба Пошкоджена водопровідна труба

За словами слюсаря аварійної бригади «Полтававодоканалу» Олександра Окорокова, іноді відновлювальні роботи проводяться в нелегких умовах.

— Під дощем чи під снігопадом, у будь-яку погоду ми виїжджаємо на місце аварії і ремонтуємо. Але для нас головне, аби полтавці не нарікали на відсутність води. Думки про благо наших споживачів зігрівають нас щоразу, — поділився фахівець.

Місцева мешканка Ольга Штитьова висловила вдячність «водоканалівцям»:

— Я проживаю неподалік понад ніж піввіку. Увесь цей час, якщо виникали проблеми з водопостачанням, працівники «Полтававодоканалу» швидко й оперативно приїжджали й ремонтували. Якщо вода коли і «зникає», то це ненадовго. «Водоканалівці» дійсно стараються, велике спасибі їм за сумлінну працю, — поділилася жінка.

Працівники підприємства докладуть усіх зусиль для оперативного та якісного відновлення труби по вулиці Шведській.

Прес-служба «Полтававодоканалу»