По Полтаві ходив безхатько з гранатою

Вчора, 11 вересня, співробітники відділення поліції №1 Полтави і фахівці-вибухотехніки вилучили гранату та запал до неї у чоловіка без певного місця проживання.

Як повідомили в поліції, чоловік збирався пообідати біля одного з будинків по вулиці Сінній та разом з продуктами вийняв зі своєї сумки і поклав на траву предмет, схожий на гранату.

Це помітили перехожі. “На місце негайно виїхала слідчо-оперативна група. При огляді сумки виявилося, що там дійсно знаходиться предмет, схожий на гранату РГД-5, і запал до неї”, – повідомив начальник відділення поліції №1 Полтави Сергій Махно. “Наші працівники огородили місце небезпечної знахідки, відвели людей на безпечну відстань і викликали на місце події вибухотехніків”.

Людиною, який носив у своїй сумці гранату, виявився 63-річний полтавчанин, який веде антисоціальний спосіб життя. Поліцейським він пояснив, що гранату знайшов.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).