Півтора мільйони гривень виділить міська рада на реконструкцію парку «Перемога» у Полтаві

При розробці проекту за зразок брали центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького — міський парк Харкова. Делегація з Полтави їздила туди переймати досвід . Зокрема, в частині побудови громадських туалетів. Їх планують встановити 5. Також замінять систему освітлення та водопровідну мережу.

У планах збудувати на території парку дитячу залізну дорогу з вокзалом, від якого курсуватиме потяг. Оновлять і оглядовий майданчик та встановлять підіймач. А ще в парку буде ретро зона для людей похилого віку та гостьовий майданчик для атракціонів.

«Нині ми маємо погодження з відповідного міністерства щодо екологічних норм. При проектуванні отримали від обласного управління екологічної інспекції відповідні погодження. Обстежили 100% зелені насадження. Виявили рослин, які очистять від омели. Аварійні деревазрізали», – поінформував Володимир Годня. Однак ,потрібно і дещо доопрацювати. Зокрема, в історичному ареалі категорично заборонено проводити земляні роботи без нагляду археолога. Тому все потрібно узгодити з відповідними службами. Тож члени Консультативної ради на засіданні погодили представлену облікову документацію і рекомендували, привести межі відповідно до чинного законодавства — повідомляють на офіційному сайті Полтавської ОДА

Раніше ми розповідали Німці подарували парку “Перемога” Карусель