Після відкриття кримінального провадження депутат Полтавської міськради оприлюднив декларацію

Дмитро Батигін, депутат Полтавської міської ради Дмитро Батигін, депутат Полтавської міської ради | Фото Миколи Лисогора

Депутат Полтавської міськради від партії «Рідне місто» Дмитро Батигін оприлюднив свою декларацію після того, як проти нього відкрили кримінальне провадження

До 1 травня 2017 року всі депутати місцевих рад повинні були оприлюднити свої електронні декларації, проте не всі впорались з цим завданням. Останній з депутатів Полтавської міськради, який не подав декларацію станом на початок липня, був депутат від партії «Рідне місто» Дмитро Батигін.

4 липня «Полтавщині» стало відомо, що прокуратура відкрила кримінальне провадження за неподання ним декларації. Схоже, що це неабияк стимулювало обранця до рішучих дій й вже 6 липня його декларація була опублікована на сайті НАЗК.

Отже, згідно із декларації, Дмитро Батигін батько-одинак. Має нерухомість:

  • будинок на Юріївці площею 310 м² (загальна площа ділянки 1260 м²);
  • будинок в районі Дендропарку площею 115 м² (загальна площа ділянки 777 м²).

Нерухомість Дмитра Батигіна | Джерело: Google Street View Нерухомість Дмитра Батигіна | Джерело: Google Street View

Останній будинок депутат придбав у минулому році за 532 тис. грн. Враховуючи розмір будинку й ділянки, то Дмитру Батигіну пощастило, адже ціна нижча за ринкову. Також у 2016 році він придбав й єдиний свій автомобіль Lexus LS 460 за майже 2 млн грн.

Зауважимо, що ще у 2016 році ФОП Дмитро Батигін був зареєстрований на квартирі у будинку по вулиці В’ячеслава Чорновола. Проте квартира реєстрації не відображена у декларації.

Щодо підприємств, то депутату належить дві компанії:

  • ТОВ «Компанія «Стар Лайн»;
  • ТОВ «Компанія «Про Лайн».

Обидві компанії займаються продажем машин, зокрема є дилером Toyotа. Проте майже не приносять депутату прибуток, адже за минулий рік він лише отримував зарплатню. За рік його зарплатня принесла йому 78 тис. грн. Тобто депутат офіційно отримує 6,5 тис. на місяць.

Крім цього депутат отримав 150 тис. грн від Ірини Кононенко, якій продав рухоме майно. Проте жодних суттєвих заощаджень у депутата немає. Ні готівки, ні коштів на банківських рахунках.

Нагадаємо, що 13 червня співробітники УЗЕ вручили першому заступнику міського голови Михайлу Шевченку адмінпротокол про правопорушення.. Тоді, посадовцю «закидували», що він не вніс до декларації 1/3 квартири своєї дружини. Проте 27 червня Михайло Шевченко виграв суд по цій справі.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»