Після будівельних робіт на Монастирській утворився провал, в якому застрягають автомобілі

На вулиці Монастирській в канаву провалюються автомобілі — протягом доби проблему обіцяють вирішити

Сьогодні зранку на вул. Монастирській утворилася величезна «пробка», яка змушувала багатьох водіїв змінити свій маршрут. Затримка руху була викликана тим, що автомобілі на початку вулиці провалювались у канаву. То що сталося?

10 днів назад через до новобудови на вул. Монастирській, 11 провели газову трубу. При цьому нова мережа пройшла через проїжджу частину вулиці. Підрядна організація після прокладки труби засипала канаву піском та щебенем. Січневі морози спочатку дозволяли автомобілям без проблем проїжджати у цьому місці, однак тривала відлига призвела до підмивання ґрунту, а тому колеса автомобілів потрапляли в канаву, як у пастку.

Фото: Ігор Ізотов

Начальник Інспекції з благоустрою міськвиконкому Антон Тонконог повідомив, що ТОВ «Будкомплект» зобов’язалось протягом дня вирішити проблему, щоб рух транспорту на вулиці повернувся до норми. Окрім цього він нагадав, що підрядна організація протягом 2 років зобов’язується власним коштом ремонтувати дорожнє покриття на цій ділянці у разі виникнень подібних проблем.

Будинок ТОВ «Сучасний дім» на вул. Монастирській, 11

Керівником ТОВ «Будкомплект» є Юлія Білай. Вона ж є фінансовим директором ТОВ «Сучасний дім», яке й збудувало багатоповерхівку на вул. Монастирській, 11.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»