Підсумки тижня у Полтаві. Головні події

Представник фірми «Skywell» в Україні Арсеній Абдураїмов розповідає, що за рік компанія випускає 22 000 таких електробусів. Головний плюс цього виду транспорту – енергозбереження. Якщо тролейбус для проїзду одного кілометра витрачає 1,2-1,5 кВт, то електробус – 0,8 кВт.

20 березня. Про свою відставку повідомив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

Напередодні він та голова ОДА Валерій Головко стали фігурантами скандалу, обох НАБУ звинуватило у корупції

Цього ж дня у обласному апеляційному суді розглядали апеляцію сім*ї Левченків, які вимагали повернути під цілодобовий домашній арешт Наталію Саєнко, фігурантку резонансної справи про трагіне ДТП, внаслідок якого загинув Артем Левченко.

Судді не задовольнили апеляцію, і Наталія Саєнко лишилася під домашнім арештом тільки в нічний час.

21 березня. У Полтаві відбувся перший “Сонячний” бал.

У ньому взяли участь діти з Полтави та інших міст України

22березня Міністр інфраструктури оцінив ремонт дороги на Полтавщині.

Володимир Омелян оглянув хід робіт на транспортній розв’язці в районі села Бутенки Кобеляцького району. Роботи ведуться в рамках реалізації державного інвестиційного проекту з покращення стану автодороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – будується сучасний автошлях з цементобетонним покриттям, транспортна розв’язка в двох рівнях на перетині автодоріг М-22 Полтава-Олександрія та Н-31 Дніпро-Решетилівка, шляхопровід через залізницю в Кобеляцькому районі. Про це повідомляють у прес-службі міністерства інфраструктури України.