Підписано договір соціального замовлення по наданню соціальних послуг молоді Полтави із залученням бюджетних коштів

Сьогодні у приміщенні міської ради, в рамках комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки, оголосили переможця конкурсу з надання соціальних послуг молоді Полтави із залученням бюджетних коштів.

У квітні поточного року оголосили перший у місті конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг молоді. На розгляд Конкурсної комісії надійшла одна заявка від Благодійної організації «Світло надії». Вона в повному обсязі відповідала вимогам Положення про проведення конкурсу. 

Згідно з Протоколом, на засіданні конкурсної комісії від 31 травня цього року управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту визначили переможця конкурсу. Їм стала БО «Світло надії». Начальник вказаного управління міськвиконкому Олена Ромас та заступник виконавчого директора Благодійної організації «Світло надії» Сергій Жук підписали відповідний договір. Він передбачає надання соціальних послуг учням професійно-технічних навчальних закладів нашого міста.

Олена Ромас зазначила, що загальний обсяг витрат на виконання соціального замовлення в 2017 році становить 50 тисяч гривень.

— Переможець конкурсу — «Світло надії» — виконає соціальне замовлення з первинної профілактики для учнів професійно-технічних навчальних закладів міста. Основна мета — підвищення обізнаності з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб. А також сформує цінності здоров’я та навички безпечної поведінки та підвищення рівня обізнаності. У тому числі і правової, щодо протидії торгівлі людьми.

За словами Олени Миколаївни, цією роботою планують охопити понад 1 тис. підлітків. У середньому на 1 людину використають понад 4 години виховної роботи. А ще виготовлять та розповсюдять понад 3 тис. одиниць інформаційних буклетів та інформаційно-просвітницьких матеріалів і проведуть близько 100 лекцій, тренінгів й відеолекторіїв. 

Заступник виконавчого директора Благодійної організації «Світло надії» Сергій Жук та начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас підписують договір Заступник виконавчого директора Благодійної організації «Світло надії» Сергій Жук та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас підписують договір

Заступник виконавчого директора благодійної організації «Світло надії» Сергій Жук зазначив, що категорія підлітків для реалізації соціального замовлення обрана не випадково:

— В Україні багато підлітків росте в умовах та середовищі, що не можуть забезпечити їм захист. Вони потерпають від негативних наслідків політичної нестабільності, соціально-економічних негараздів. Навіть від загрози стати жертвою торгівлі людьми, наприклад, при працевлаштуванні за кордоном. Підлітки нерідко потерпають від результатів легкої доступності алкоголю, хімічних речовин та наркотиків. Також молодь є найуразливішою групою суспільства до ВІЛ-інфікування, — підкреслив Сергій Жук.

Особливу увагу приділять учням випускних навчальних груп. Вони більше за інших потребують знання щодо безпечного працевлаштування.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради