Підприємці Полтави створили громадську організацію

Підприємці координуватимуть роботу в трьох напрямах — економічний розвиток, соціальні проекти, захист підприємців

26 листопада у бізнес-центрі по вул. Котляревського, 22-Б урочисто заявила про себе громадська організація «Підприємці Полтавщини». До неї ввійшли полтавці, які вирішили разом захищати власні права і допомагати людям нашого міста.

Євген Дикань Євген Дикань

— Наша зустріч — це вимога часу. У Полтаві є 21 тисяча підприємців. Більше за нас тільки пенсіонерів. Ми всі живемо й працюємо на благо нашої Полтавщини, — сказав голова громадської організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань. — Своєю щоденною працею підприємці роблять Полтаву кращою і красивішою. Але коли ми зіштовхуємося з проблемою і йдемо до кабінетів, то наштовхуємося на нерозуміння. Особистий ресурс аргументів і заперечень виявляється дуже слабким. Сьогодні ми об’єднуємо небайдужих до нашого міста людей для спільної роботи. Вступивши до нашої організації, ви потрапляєте в коло однодумців. Наша мета — представляти інтереси підприємців усіх сфер діяльності не тільки міста, а й області. Люди чудово розуміють, що один у полі — не воїн. Тому приєднуйтесь, щоб разом зробити Полтаву кращою, а бізнес у місті — сильним і захищеним.

Робота громадської організації орієнтована на три напрями.

Підприємець Дмитро Собакарь відповідатиме за сприяння економічному розвитку Полтавщини через спільні дії та залучення інвестицій шляхом розвитку туризму та популяризації Полтави.

Дмитро Собакарь Дмитро Собакарь

— Усе дуже просто. Для нас вигідно отримувати прибутки. Для цього треба, щоб послугами наших підприємств користувалося якомога більше людей, — сказав Дмитро Собакарь. — Це можливо лише тоді, коли Полтава стане популярною серед туристів. Нам потрібні іміджеві заходи — реклама, фестивалі, конкурси. Це легко реалізувати лише разом. Багато з нас зіштовхнулися з проблемою нестачі кваліфікованих робітників. Громадське об’єднання може стати платформою для вирішення таких питань. Об’єднавшись, ми зробимо наших підприємців сильними, а Полтаву щасливою.

Другий напрямок — реалізація та підтримка соціальних проектів. Про нього розповів Роман Пішняк:

— Кожен з нас не словом, а ділом допомагає тим, хто звертається до нас за підтримкою. Ми реалізовуємо соціальні проекти вже багато років, але робимо це кожен поодинці. Багато вже зроблено, але об’єднавшись, ми можемо зробити набагато більше. Ми — за конкретні справи, а не за популізм.

Роман Пішняк Роман Пішняк

Третій напрямок — захист інтересів підприємців та членів організації. Про нього говорила Світлана Кошельник.

Світлана Кошельник Світлана Кошельник

— Захист інтересів підприємництва — надзвичайно важливий напрямок для всіх нас. Налагодження конструктивного діалогу з владою, захист інтересів підприємців, взаємодопомога — тільки так ми можемо досягти конкретних результатів. Наше завдання — ініціювати різноманітні заходи, зміни до проектів рішень, пропозиції і направляти їх до влади знизу вгору. Хто краще за нас знає наші проблеми? Лише ми. І ми пропонуємо вам консультативну та просвітницьку допомогу, — сказала Світлана.

ГО «Підприємці Полтавщини»