Підприємці Полтави принесли під міськраду похоронні вінки з написом «від братви Мамая і Матковського»!

Опозиційна трійка міськради — Соціал-демократична партія (СДП), «Свобода» та «Самопоміч» разом із підприємцями не дадуть «ширці» Мамая-Матковського влаштувати похорон малому бізнесу. Вони принесли під міськвиконком похоронні вінки із написом «від братви Мамая — підприємцям» та «від братви Матковського — підприємцям. Мітингарі вимагають від мера невідкладно провести позачергову податкову сесію.

«Ми із міськими ФОПами принесли назад братві Мамая-Матковського вінки, з похорон бізнесу, які минулої сесії фракції „ширки“ влаштували своїм рішенням проти зниження єдиного податку. Підприємці вимагають припинити геноцид і скликати ініційовану СДП, „Свободою“ та „Самопоміччю“ сесію, щоб зменшити ставку до 10%. Якщо Блок Проти Підприємців Матковського та регіонали Мамая не схаменуться і не припинять ховати заживо малий бізнес — політичні похорони чекають їх!», — заявив голова фракції Соціал-демократичної партії в міськраді Олександр Шамота.

Підприємців закликали хоч на декілька хвилин залишити свої робочі місця, щоб відстояти на акції шанс зберегти їх. На заклик соціал-демократів, свободівців та «Самопомочі» відгукнулась і Рада малого бізнесу Полтави.

В резолюції мітингарі окремо звернулись до голови Ради підприємців Євгена Диканя та її членів із закликом негайно зібрати цей дорадчий орган міськради та розглянути і підтримати ініціативу опозиційної трійки та представників малого бізнесу.

Олександр Шамота, Юліан Матвійчук та Юрій Бойко Олександр Шамота, Юліан Матвійчук та Юрій Бойко

«Ініціативу соціал-демократів вже підхопили не тільки на Полтавщині, а й в Одесі-там вже знизили ставку до 10%. З податковою знижкою вже Миргород, Кременчук, Суми, Шостка, Хмельницький, Івано-Франківськ. Сьогодні цього на площі вимагали в Черкасах і інших містах. Ми доб’ємося, щоб це рішення було прийняте і там, де народилось — у Полтаві. Ми поборемо вас, Блок Проти Підприємців та риги Мамая!», — заявив лідер СДП Сергій Каплін.

У разі невиконання рішень учасники мітингу погрожують мерові масовими акціями аж до блокування роботи виконкому.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)