«Підприємці Полтавщини» завжди підтримують благодійні акції, бо прекрасно розуміють важливість», — Євген Дикань

Представники організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань, Роман Пішняк та Світлана Кошельник відвідали Новосанжарський дитячий будинок-інтернат, щоб підтримати дітей з особливими потребами. 

Директор будинку-інтернату Зінченко Юрій Миколайович подякував підприємцям за підтримку і подарунки. Він провів екскурсію та розповів про специфіку закладу.

«У нас мешкають майже 100 дітей віком від 4 до 18 років, також є молодіжне відділення для підопічних віком від 18 до 35 років. Для дітей з особливими потребами у будинку-інтернаті розроблені спеціальні реабілітаційні програми, проводяться комплексні оздоровчі заходи, зокрема, масаж, уроки з розвитку мовлення та багато іншого. Але для наших вихованців ще дуже важливим є спілкування. Тому ми вдячні людям, які знаходять можливість і час відвідати наш заклад», — розповідає Юрій Зінченко.

Голова організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань про поїздку розповів таке:

«Це не перша така наша благодійна акція — і точно не остання. У кожного закладу такого типу є свої особливості та проблеми. І для того, щоб вирішувати їх системно, потрібен налагоджений діалог між різними організаціями, в тому числі між підприємцями і владою.

Євген Дикань, Роман Пішняк, Світлана Кошельник Євген Дикань, Роман Пішняк, Світлана Кошельник

Звісно, чим більше активних людей займатиметься соціальною та благодійною діяльністю, тим буде краще. Саме тому ми постійно запрошуємо в свою організацію небайдужих підприємців, які розуміють важливість такої роботи і готові діяти».

Роман Пішняк, який відповідає в організації сáме за соціальний напрям, теж поділився своїми думками:

«Сьогодні ми ознайомились з особливостями роботи установи, дізналися про їхні досягнення та нагальні потреби, поспілкувався з вихованцями та адміністрацією. Почерпнули для себе важливу інформацію, яку будемо використовувати в подальшій роботі. 

Мене особисто дуже вразила майстерня, в якій творчо працюють дівчата, виробляючи валентинки, подушки, витинанки з паперу та інше. Всі ці вироби викликають позитивні емоції, оскільки зроблені з натхненням».

Світлана Кошельник після спілкування з дітьми з особливими потребами — вихованцями будинку-інтернату, не стримувала свої емоції:

«Мої враження від цієї поїздки складно передати словами. Це ніби подорож у паралельний світ. Світ, де інша атмосфера, інші умови життя. Світ, про який ми майже нічого не знаємо. Спілкування із дівчатками дає розуміння того, що вони просто діти, що вони просто хочуть уваги, хочуть любові, що вони проникливі, вони відчувають тебе, ніби скануючи. Водночас у них є чому повчитися. В такі моменти розумієш, що які б складні часи не були, ми не маємо права забувати про тих, хто потребує нашої уваги і підтримки».

Організація «Підприємці Полтавщини» запрошує до своїх лав!

Долучитися до нашої організації або надіслати свої пропозиції можна за допомогою нашої сторінки у Facebook «Підприємці Полтавщини».

«Не чекайте, доки настане завтра — дійте вже сьогодні!»

ГО «Підприємці Полтавщини»