«Підприємці Полтавщини»: міська влада пообіцяла до вироблення компромісу не зносити МАФи

Підприємці мають надію, що влада виконає свою обіцянку і не демонтуватиме МАФи без обговорення із власниками споруд

— Підприємці шукали конструктивного діалогу з владою тривалий час. Різними шляхами намагалися достукатися у владні кабінети: зверталися до посадовців, до депутатів різних рівнів, виносили свої питання на розгляд профільних комісій, відстоювали свої позиції, виступаючи на них. Але нас не чули. Багато разів поспіль підприємці повторювали, що прагнуть досягти спільної мети — зробити наше місто кращим. А для цього необхідно зовсім небагато — справедливі рішення, яких можна досягти лише за умови діалогу — двостороннього спілкування, — коментує події, які передували сьогоднішній сесії міської ради, голова громадської організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань.

Нагадуємо, що на засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, яка проходила 27 листопада, підприємці вимагали:

  • створити моніторингову комісію по перевірці всіх існуючих на сьогодні МАФів у Полтаві;
  • в першу чергу розглядати питання про знесення тих тимчасових споруд, у власників яких відсутні всі документи;
  • приймати виважені рішення.

Дмитро Собакарь Дмитро Собакарь

Сьогодні на сесію Полтавської міської ради понад 400 підприємців прийшли з тими ж вимогами. Вони відстоювали ідею комплексного підходу до прийняття рішень з питань, що їх стосуються, адже прагнули справедливості, збереження існуючого бізнесу та робочих місць. Підприємці принесли проект меморандуму, метою якого вказали консолідацію зусиль міської влади та підприємців для напрацювання справедливих, законних і обґрунтованих рішень, забезпечення відкритості діяльності органів міського самоврядування та розвитку міста.

Сьогодні на сесію Полтавської міської ради понад 400 підприємців

Після довгих перемовин влада погодилася сісти за стіл переговорів. Зустріч з підприємцями призначили на 3 грудня у міській раді, де о 13:00 має бути прийняте конструктивне рішення, яке влаштує обидві сторони. Зазначимо, що представники влади пообіцяли, що до того часу, поки разом з підприємцями не знайдуть спільної мови, ніяких знесень не буде.

Прес-служба ГО «Підприємці Полтавщини»