Підприємці Лубен дякують за ініціативу СДП зі зниження ставки єдиного податку

Євген Алєксєєв, голова фракції СДП в Лубенській міській раді Євген Алєксєєв, голова фракції СДП в Лубенській міській раді

ФОПи 2 групи у Лубнах платитимуть вдвічі нижчий єдиний податок. Лубенська міська рада підтримала проект рішення Соціал-демократичної партії і зменшила ставку до 10%. Вже до 10 міст Полтавщини за ініціативою СДП простягнули руку допомоги малому бізнесу.

«По всій Україні йдуть мітинги на підтримку даного проекту, в яких беруть участь підприємці середнього та малого бізнесу. Цей проект вже підтримали такі міста як Одеса, Суми, Чернівці, Шостка, а також багато міст Полтавської області: Горішні Плавні, Кременчук, Миргород, Велика Багачка, а також Шишацька об’єднана територіальна громада. Ми повинні прислухатись до наших підприємців, адже це зменшить фінансове навантаження і вони зможуть здійснювати свою діяльність, не закриваючись і виходячи з тіні», — розповів голова фракції СДП в Лубенській міській раді Євген Алєксєєв, презентуючи проект.

Проголосували за податкову знижку 23 із 26 присутніх на сесії депутатів. Підтримали підприємців разом із фракцією Соціал-демократичної партії, БПП, «Самопоміч», Радикальна партія Ляшка, «Батьківщина» та «Свобода».

«Зателефонували підприємці з Лубен, дякують нашій партії за перемогу у зниженні єдиного податку для 2 групи підприємців. Сьогодні чергова міськрада прийняла це рішення. По всій Україні соціал-демократична ініціатива об’єднує всі політичні сили. Всюди дає голоси Блок Петра Порошенка, а тільки в Полтаві — Блок Проти Підприємців Матковського блокує рішення і душить малий бізнес. Очолює похоронну процесію з прощання з малим бізнесом регіонал Мамай, до вбивць приєдналася і „Батьківщина“. Вчора підприємці разом із соціал-демократами, свободівцями та „Самопоміччю“ принесли „ширці“ вінки, наступного разу будуть шини, якщо ця шайка не схаменеться і не припинить податковий геноцид. Ми з підприємцями переможемо попри все», — заявив лідер СДП Сергій Каплін.

Каплін: Якщо податковий тягар не зменшиться - підприємці готові до рішучих дій

Парламентар також нагадав, що зареєстрував у Верховній Раді законопроект про зниження ставки для ФОПів 2 групи до 10%. Однак до його прийняття, соціал-демократи будуть добиватися, щоб ради на місцях підтримували цю ініціативу на своєму рівні.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)