Підприємство екс-директора КП «Ремліфт» виграло тендер на поставку трьох ліфтів в будинок, зведений для учасників АТО

Тендер на поставку трьох ліфтів в багатоповерхівку, збудовану для ветеранів АТО, виграло підприємство ТОВ «Полтаваліфткомплект», засноване екс-директором КП «Ремліфт»

В кінці серпня Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому оголосило тендер на закупку трьох ліфтів. В конкурсі взяло участь два підприємства ТОВ «Полтаваліфткомплект» та ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Магнус ЛТД». В остаточній пропозиції «Полтаваліфткомплект» запропонував на 100 грн менше свого конкурента і з ціною 1 млн 529 тис. 300 грн виграв конкурс. 3 жовтня Управління капбудівництва підписало договір з ТОВ «Полтаваліфткомплект».

Три ліфта мають встановити у будинок за адресою: вул. Марії Башкирцевої, 31а. Будинок на 180 квартир є соціальним проектом і будується по програмі забезпечення житлом учасників АТО. Згідної з цією програмою половину вартості квартири мають заплатити АТОвці, а половину профінансувати міський і обласний бюджет (50/50). Зводить багатоповерхівку ТОВ «Полтавський домобудівельний комбінат», який виграв конкурс на будівництво із пропозицією 59,3 млн грн. Двокімнатна квартира орієнтовно коштуватиме 450 тисяч гривень, ветерани АТО заплатять половину від цієї суми.

У переможця на поставку ліфтів є немалий досвід у цій сфері. Засновник підприємства «Полтаваліфткомплект» є Валерій Колеснік, він до 2011 року обіймав посаду директора КП «Ремліфт». В 2015 році Валерій Колесник був кандидатом у депутати до Октябрської райради Полтави від партії «Сила людей», але так і не пройшов.

Слід зауважити, що це вже друга спроба закупити ліфти для цього будинку. Перша завершилася невдало, тому що в конкурсі взяла участь тільки фірма «Магнус ЛТД». Управління капітального будівництва також збирається за 2 млн грн купити для будинку котли опалення, але перші торги не відбулися через відсутність учасників.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»