Підозрюваному у хабарництві судді Ленінського райсуду Полтави продовжили термін відсторонення від посади

Суддя Сергій Кононенко Суддя Сергій Кононенко | Фото Миколи Лисогора

Судді Ленінського райсуду Сергію Кононенку, якого підозрюють у хабарництві, Вища рада правосуддя подовжила термін відсторонення від посади до 26 грудня.

Сьогодні Вища рада правосуддя розглянула клопотання про продовження строку тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності для судді Ленінського райсуду Полтави Сергія Кононенка.

Як повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя, Національне антикорупційне бюро України проводить досудове розслідування за підозрою судді Ленінського райсуду Полтави Сергія Кононенка в одержанні неправомірної вигоди — ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Заступник Генерального прокурора — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький мотивував продовження терміну відсторонення від роботи Сергія Кононенка існуванням обставин, які стали підставою для тимчасового відсторонення судді.

Нагадаємо, що 1 вересня Сергію Кононенку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Нагадаємо, що 31 серпня Детективи НАБУ затримали суддю Ленінського районного суду Полтави під час отримання хабара у розмірі 5000 гривень.

20 вересня ВРП відсторонила суддю Ленінського районного суду міста від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Тоді ж представник Генеральної прокуратури Борис Василенко повідомив, що у правоохоронців є ще два провадження стосовно судді Сергія Кононенка, за якими ще не оголошувалася підозра.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»