Підготовку до арт-проекту «Парад «Полтава вишивана» обговорили на місці проведення фестивалю

Учора в парку культури та відпочинку «Перемога» відбулася нарада з питань підготовки до проведення арт-проекту «Парад «Полтава вишивана».

Участь взяли начальники управлінь та відділів міськвиконкому, представники районних у м. Полтава рад, вишів, комунальних підприємств, патрульної поліції та управління ДСНС у Полтавській області. 

Заступник міського голови Світлана Тарашевська зазначила, що цьогоріч фестиваль готовий прийняти близько 10 тисяч гостей:

— Минулорічний фест «Полтава вишивана» відвідали близько сім тисяч полтавців та гостей міста. З кожним роком популярність заходу зростає. Ми очікуємо цього року близько десять тисяч людей. Тим більше, що після святкової ходи відбудеться масштабне народне гуляння з нагоди Дня міста.

Обговорили місця розташування всіх локацій. Світлана Тарашевська зазначила, що цього року арт-проект дивуватиме своєю різноманітністю. На полтавців чекатимуть фестиваль полтавської кухні, свято морозива, фестиваль народної творчості, Poltava Holi Fest та багато іншого.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас та заступник міського голови Світлана ТарашевськаНачальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас та заступник міського голови Світлана Тарашевська

— Територія парку розбита на зони — ігрова, концертна, виставкова, територія фестивалю полтавської кухні та майстер-класів. У ятках закладів громадського харчування учасники фесту зможуть поласувати стравами української кухні. Вкрай важливо, щоб вони були готові прийняти велику кількість гостей, — підкреслила посадовиця.

До приготування традиційних полтавських страв долучаються студенти полтавських технікумів і коледжів. Сформують 3 команди навчальних закладів для проведення змагань з приготування борщу.

Також обговорили питання благоустрою території, де проходитиме свято. Роботи з упорядкування парку вже тривають, а 21 вересня проведуть масштабну толоку за участю працівників установ та організацій міського підпорядкування. В день фестивалю у парку встановлять додаткові урни та контейнери для сміття.

Особливу увагу під час свята приділять безпеці полтавців. Тож, упродовж усієї ходи від Білої Альтанки до парку «Перемога», і весь день на святі чергуватимуть поліцейські й рятувальники, напоготові буде спецтехніка. Окреме доручення — інформувати населення про обмеження руху під час проведення арт-проекту.

Директор Галереї мистецтв Ольга Курчакова й начальник управління культури Лариса Кречко Директор Галереї мистецтв Ольга Курчакова й начальник управління культури Лариса Кречко

Тож, 24 вересня з 12 до 13 години припинеться рух транспортних засобів по маршруту руху святкової ходи «Полтава вишивана»: Біла Альтанка — Соборний майдан — вул. Соборності — вул. Конституції — Першотравневий проспект — Парк культури та відпочинку «Перемога», враховуючи перехрестя вулиці Конституції з вулицею Небесної Сотні та перехрестя вулиці Шевченка з вулицею Садовою. 

— Відповідну інформацію необхідно розмістити у ЗМІ. А також попередити транспортні підприємства, які здійснюють перевезення пасажирів на зазначеному маршруті, — підсумувала Світлана Тарашевська.

Нагадаємо, збір учасників арт-проекту «Парад «Полтава вишивана» відбудеться 24 вересня об 11:30 на Соборному майдані.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради