Підбили підсумки першого етапу дослідно-експериментальної роботи «Соціалізація особистості в умовах інноваційного середовища»

Олена Харченко оглянула заклад, поспілкувалася з педагогами та дітьмиОлена Харченко оглянула заклад, поспілкувалася з педагогами та дітьми

У Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 2 I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової відбувся семінар «Соціалізація особистості в умовах інноваційного середовища» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Софія Русова та сучасна українська освіта». Мета: ознайомити учасників семінару з результатами першого етапу дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня та з матеріалами конференції.

Минулого року Полтавській спеціалізованій школі-інтернату № 2 I-III ступенів надали статус експериментального закладу освіти регіонального рівня. Протягом 5 років там досліджуватимуть умови освітнього середовища.

— Мета дослідно-експериментальної діяльності — теоретичне обґрунтування та напрацювання методик широкого спектру освітніх послуг, врахування важливості підготовки юної особистості до повноцінного життя в сучасному суспільстві, соціально-культурної інтеграції, набуття соціальної самостійності, — розповіла директорка Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 Алевтина Ключинська.

Алевтина Ключинська провела екскурсію по закладу Алевтина Ключинська провела екскурсію по закладу

У Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті № 2 навчається близько 200 дітей. Вони здібні та різносторонні. Навчальний процес закладу направлений не лише на вивчення основних предметів, а й на виявлення й розвиток талантів.

— У нас багато дітей, які займаються в художній студії «Інтер-Арт» імені Віктора Батуріна, захоплюються музикою. Крім того, у школі працюють різноманітні гуртки. А ще на початку травня на базі нашого закладу Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді започаткувала акцію «Рушник єдності юних науковців Полтавщини». Вона покликана єднати інтелект молодого покоління, юних науковців задля процвітання і світлого майбуття українського народу, — додала заступниця директора з науково-методичної роботи Любов Куторжевська.

На семінарі була присутня директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко. Вона оглянула заклад, поспілкувалася з педагогами й дітьми.

— Приємно, що робота педагогічного колективу Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 націлена не лише на навчання дітей, а й на виховання особистостей і патріотизму. Це дуже важливо в умовах реформування освіти.

Любов Куторжевська ознайомила з біографією Софії Русової Любов Куторжевська ознайомила з біографією Софії Русової

Крім того, що закладу надали статус експериментального, йому присвоїли ще й ім’я Софії Русової. Уривки з біографії та фото української педагогині, літературознавиці та громадської діячки прикрашають стіни закладу.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА