Під Полтавою виявили юну «екопоселенку». Нею стала восьмирічна дівчинка, яку нещодавно разом з мамою шукали правоохоронці

Як повідомив речник ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв, у вересні до поліції Полтавщини за допомогою звернувся чоловік із Великобагачанського району. Він попросив розшукати його доньку із малолітньою онукою, які пропали безвісти. Раптове зникнення мами та 8-річної доньки стало справжньою загадкою.

За фактом зникнення людей поліція відкрила кримінальне провадження. Розпочалися широкомасштабні пошукові заходи. Орієнтування про зниклих безвісти розіслали у всі підрозділи поліції Полтавщини та в сусідні області. Через десять днів дівчинку вдалося знайти. З`ясувалось, що дитина, разом із матір`ю, проживала під Полтавою, у палатці. Як каже дівчинка: “на одному із островів”. Це місце, де річка Коломак впадає у Ворсклу. Дитину виявили сьогодні у човні біля річки. З її пояснень, вони з мамою припливли до берега, щоб купити продуктів. Мама пішла шукати магазин, а дитина залишилася у човні разом із двома вірними охоронцями – дворовими песиками. Собачки не лише зігрівали дитину, вони реально не підпускали дорослих, захищаючи свою юну господиню. Згодом тваринки заспокоїлися та дали можливість допомогти дівчинці.