Під Полтавою чоловіки знайшли Volkswagen Touareg з двома трупами — автомобіль розібрали, а тіла закопали

Юрій Безніщенко та його Volkswagen Touareg Юрій Безніщенко та його Volkswagen Touareg | Фото: pl.npu.gov.ua

Знайдено чоловіка, який ще рік назад знайшов у лісі автомобіль з трупами громадян, які перебували у розшуку, але не повідомив про це поліції

Поліція знайшла у селі Гутирівка Полтавського району чоловіка, який зберігав у своєму гаражі запчастини автомобіля, який належав людині, що майже рік перебуває у розшуці. Це сталося 18 червня. Про це, з посиланням на власне джерело в поліції, повідомило видання «Лівий берег».

За даними джерела, два жителі Полтавської області торік знайшли в лісі автомобіль Volkswagen з двома трупами, але не повідомили про це в поліцію. Натомість вони закопали тіла, а машину пустили на розборку.

Під час слідства було встановлено, що власник гаража в червні минулого року разом зі своїм знайомим знайшли транспортний засіб в лісосмузі біля сусіднього села Абазівка. Усередині салону перебували оголені тіла чоловіка і жінки з травмами голови. Трупи були вже в стадії розкладання.

Біля тіл були пістолет з глушником і шість патронів до нього.

Селяни вирішили забрати автомобіль собі. Також вони привласнили три тисячі доларів і ювелірні вироби загиблих. На цій самій машині вони відвезли трупи ближче до Гутирівки, закопали їх, а мобільні телефони та особисті документи спалили.

Жителя Гутирівки, у якого виявили запчастини, затримано, його товариша шукають.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст.115 (умисне вбивство) і ст.289 (викрадення) Кримінального кодексу.

Юрій Безніщенко та Алла Вітряк Юрій Безніщенко та Алла Вітряк

Особи загиблих відомі. Це приватні підприємці, яких поліція шукала з літа 2016 року. Це Юрій Безніщенко та Алла Вітряк. Востаннє їх бачили в Полтаві 14 червня 2016 року, вони сіли в автомобіль Volkswagen Touareg і поїхали в невідомому напрямку.

Із матеріалів кримінального провадження, яке розглядали у Київському райсуді Полтави, відомо, що в ході досудового розслідування було допитано в якості потерпілої дружину тоді ще розшукуваного Юрія Безніщенка, яка в ході допиту пояснила, що 14 липня 2016 року, о 19:42, їй зателефонував невідомий громадянин з телефонного номеру +380505231841 та повідомив, що йому відомо, де знаходиться зниклий автомобіль, а саме, що він знаходиться в місті Баку, в Азербайджані.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»