Під час тендеру на капремонт вулиці Небесної Сотні у Полтаві учасники узгоджували конкурсні пропозиції, — АМКУ

Ремонт «кам’янки» на вул. Небесної сотні у 2016 році Ремонт «кам’янки» на вул. Небесної сотні у 2016 році | Фото: poltava.to

Антимонопольний комітет виявив ознаки змови ТОВ «Променергобуд Україна» та ПрАТ «Управління механізації будівництва № 23». Мова йде про тендер на капремонт вулиці Небесної Сотні в минулому році.

У травні-червні минулого року Управління ЖКГ виконкому Полтавської міської ради провело відкриті торги для здійснення капітального ремонту вулиці Небесної Сотні. Мова йде про ділянку від вулиці Анатолія Кукоби до проспекту Першотравневий.

Переможцем тендеру тоді стала харківська фірма «Управління механізації будівництва № 23», яка запропонувала провести необхідні роботи за 7,42 млн. грн. замість запланованих 7,423 млн. грн. Її конкурентом була інша фірма з Харкова — «Променергобуд Україна», яка оцінила проведення капремонту 7,421 млн. грн.

У діях «УМБ-23» та «Променергобуд Україна» виявлено вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

— Ми проаналізували документи щодо проведеної процедури закупівлі стосовно проведення капітального ремонту по вулиці Небесної Сотні. Встановлено, що під час підготовки конкурсних пропозицій між «УМБ-23» та «Променергобуд Україна» відбувався обмін інформацією щодо узгодження конкурсних пропозицій, — розповів голова територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко.

Додамо, нещодавно АМКУ виявило ознаки змови між учасниками закупівлі каруселей та ігрових комплексів під час проведення тендеру Управлінням освіти Полтавського міськвиконкому у травні минулого року. На учасників торгів — ТОВ «Норма-Трейд» та ФОП Шестопала — очікує штраф — близько 120 тис. грн, а також заборона три роки брати участь у тендерах.

Прес-служба Полтавського обласного територіального відділення АМКУ