Петицію щодо зносу МАФів у Полтаві “взяли до відома”

Депутати міської ради на засіданні комісії з містобудування та архітектури вирішили взяти до відома петицію від полтавців про знесення тимчасових споруд на Соборності.

Ця петиція на сайті міської ради набрала необхідну кількість голосів та надійшла на розгляд депутатів.

За словами головного архітектора міста Миколи Шевельова, нині на цій вулиці – 54 тимчасових споруди, з яких десять – стаціонарних, 23 майданчики сезонного використання та 21 пересувна споруда.

До бюджету від діяльності цих споруд надходить 120 тисяч гривень за сезон.

Депутат Вадим Ямщиков заявив, що розміщення тимчасових споруд у так званій “зоні А” – порушення законодавства. Головний архітектор із цим погодився.

На противагу йому депутат Тимофій Гаєвий зазначив, що люди голосують своїми коштами, відвідуючи всі ті тимчасові споруди та літні майданчики, якими забудували центр міста. А це значить, за його логікою, що вони там потрібні.

Проте МАФи мають бути приведені до єдиних архітектурно-будівельних норм.

Опозиційні депутати Юліан Матвійчук та Дмитро Сенчакович наголосили на тому, що необхідно думати про збереження історичного обличчя міста, а не лише про шлунки людей та податки підприємців.

У підсумку депутати вирішили взяти до відома цю петицію, проголосували за це одноголосно. Тож чи впроваджуватимуть це прохання полтавців у життя, не відомо. 

Нromadske.poltava.ua