Песики і дітки: полтавські поліціянти атакують мімімі-шністю

Правоохоронці Полтави знають слабкі місця малюків і дорослих

Масштабну атаку мімімі-шності днями здійснили поліцейські Полтави на дорослих та дітей міста. Діти люблять собак, дорослі люблятьдітей і собак, а собаки люблять усіх. У цьому переконалася малеча з літнього мовного табору «ABCLanguageSchool», завітавши до волохатих трудяжок з Кінологічного центру поліції Полтавщини.

Дітям показали умови, в яких живуть і тренуються найкращі службові собаки Полтави та як швидко і вправно вони виконують свою відповідальну роботу. Поліцейський-кінолог Олександр Лях розповів малечі, що найстараннішими службовими породами є німецька вівчарка, лабрадор та бельгійська вівчарка Малінуа. Також добре піддаються вишколу добермани, ротвейлери, різеншнауцери і стаффордширські тер’єри.

Виявилося, що полтавські малюки дуже переживають за подальшу долю хвостатих трудяжок-відставників, які вірно відпрацювали свої 8 років на поліцейській службі. Кінологи заспокоїли малечу: заслужену пенсію собаки проводять у себе вдома – у Кінологічному центрі.

Найбільше, звичайно, дітей захопила практична частина зустрічі, де головним героєм стала вівчарка Конкорд, показавши свою високу майстерність у справі виявлення і затримання злочинців.