Перший заступник міського голови Полтави: мені погрожують розправою

Нещодавно стало відомо, що перший заступник полтавського міського голови Полтави Михайло Шевченко написав заяву до поліції, у якій йдеться про загрозу для його життя

Заявник повідомив, що по Полтаві розповсюджують анонімну листівку з закликами до повалення діючої влади. Також говорить, що висновки, зроблені в її тексті, не відповідають дійсності й носять маніпулятивний характер.

Заступник мера вважає, що подібний друкований матеріал може спровокувати людей на необдумані дії, а, за таких обставин, на його життя можуть здійснити замах. 

— Зміст листівки — чиста брехня, — прокоментував Михайло Шевченко. — Ті, хто її розповсюджують, хочуть посіяти в Полтаві хаос та привернути увагу до своїх політичних проектів. Вони намагаються скористатися ситуацією, яка склалася навколо арки.

Ми звернулися за коментарем до керівника відділу комунікації ГУ Національної поліції в Полтавській області Юрія Сулаєва. Він повідомив, що, дійсно, є така заява про розповсюдження листівки. Також він повідомив, що ім’я Михайла Шевченка не фігурує у справі з аркою.

Нагадаємо, 5 квітня мирна акція біля арки «газетного ряду» перетворилася на криваву бійню. Пізніше поліція назвала імена двох підозрюваних у нападі на противників забудови — Анатолія Прядка та Євгенія Усенка.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»