Першокурсники медичної академії та педагогічного університету Полтави склали клятву студента

Майбутні представники медичної галузі отримали студентський квиток Майбутні представники медичної галузі отримали студентський квиток

1 вересня у Палаці дозвілля «Листопад» для першокурсників відбулася офіційна посвята в студенти Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія». У цей день урочистості пройшли і для першокурсників ПНПУ імені В.Г. Короленка. Студентів обох вишів привітав міський голова Олександр Мамай.

Усі першокурсники медичної стоматологічної академії вперше вдягли традиційні білі халати і склали клятву. Серед них і студент Андрій:

— В Україні цей навчальний заклад вважається одним із найкращих. Тепер він став і моїм, — пишається своїм місцем навчання Андрій Бублій. — Навчатимусь на стоматолога і такий шлях обрав собі ще з дитинства. Дивився на батька-стоматолога і тепер рівняюсь на нього. Сподіваюся, в майбутньому в мене все вийде.

Привітати першокурсників завітали міський голова Олександр Мамай, представники обласного та міського управлінь охорони здоров’я, духовенство, батьки та рідні першокурсників, друзі, вже знані та успішні в галузі медицини випускники навчального закладу.

Відкрив урочисту посвяту в студенти ректор академії В’ячеслав Ждан. Він побажав студентам високих досягнень у навчанні, які стануть запорукою визначних успіхів у майбутньому.

Ректор УМСА В'ячеслав Ждан побажав успіхів новим студентам Ректор УМСА В’ячеслав Ждан побажав успіхів новим студентам

Міський голова Олександр Мамай також привітав першокурсників:

— Шановні студенти, відсьогодні розпочинається нова сторінка вашого життя. Ви зробили свій вибір обдумано. Адже професія лікаря — велика відповідальність. Вбирайте всі знання, якими ділитимуться із вами викладачі, самовдосконалюйтесь. Не втрачайте жодної можливості, аби дізнатися більше, стати кращими. Попереду у вас роки навчання, тож нехай вони будуть успішними і нехай вам щастить! Зі святом!

Кульмінацією заходу стало вручення першокурсникам студентського квитка і ключа знань.

Цього дня міський голова Олександр Мамай привітав і першокурсників Полтавського національного педагогічного університету імені В. Короленка. Урочистості для майбутніх освітян розпочалися вітальним словом ректора навчального закладу Миколи Степаненка:

— Той, хто працюватиме на нашій ниві неодмінно почуватиме себе вільно в цьому світі. Дорогі колеги, ми маємо разом примножити велич нашої України. Зробимо це за допомогою якісної освіти, яку ми даватимемо майбутнім поколінням. Слава Полтавському національному університету імені Володимира Короленка!

Міський голова Олександр Мамай вітає першокурсників Міський голова Олександр Мамай вітає першокурсників

Першокурсники педагогічного університету за доброю традицією зустріли хлібом-сіллю Першокурсники педагогічного університету за доброю традицією зустріли хлібом-сіллю

Студентська громада традиційно зустріла першокурсників хлібом-сіллю. Після проголошення клятви студента, для них вперше пролунав студентський гімн у виконанні Народного камерного хору імені Лиманського.

Хвилиною мовчання короленківці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, які віддали свої життя за мир в Україні. Студенти університету поклали квіти до меморіальної дошки випускнику навчального закладу Антонові Грицаю.

Ректор ПНПУ імені В. Короленка Микола Степаненко вітає кращих студентів минулого навчального року Ректор ПНПУ імені В. Короленка Микола Степаненко вітає кращих студентів минулого навчального року

Під час заходу відбулося традиційне вручення ректорських відзнак та дипломів традиційного університетського конкурсу «Студент року» кращим студентам 2016-2017 року.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради