Першокласники 37 школи, які навчаються за новою освітньою програмою, отримали сучасні класи

Класні кімнати оснащені інтерактивними дошками Класні кімнати оснащені інтерактивними дошками

28 вересня міський голова Олександр Мамай відвідав з робочим візитом загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 37. У 2017-2018 навчальному році заклад став одним зі ста в Україні та одним із чотирьох у Полтавській області, які долучаються до пілотного впровадження нового державного стандарту початкової освіти, у рамках концепції Нової української школи.

Очільник міста зауважив: аби навчати дітей за новими стандартами, необхідно створити відповідні умови:

— У цій школі був вільний 4-й поверх і ми вирішили його облаштувати під потреби першокласників. Тут капітально відремонтовані 3 кабінети: два для перших класів та кабінет англійської мови, а також коридори та рекреації. На це з міського бюджету спрямували близько 1 мільйону. Окрім того, в цих кабінетах і загалом по закладу встановлені сучасні металопластикові вікна на суму 500 тисяч гривень.

Під час огляду класної кімнати для першачків - учасників пілотного проекту МОН Під час огляду класної кімнати для першачків – учасників пілотного проекту МОН

Оновлений кабінет англійської мови Оновлений кабінет англійської мови

Цьогоріч за новими програмами в закладі розпочали навчання два перших класи, у кожному з яких по 30 дітей. Директор школи Ірина Пасюра розповіла, що нова програма принципово відрізняється від звичної нам усім:

— Перш за все, це 12-річна освіта. Методика викладання предметів зовсім інша. Кожен тиждень у них — тематичний. І кожен новий день у школі не схожий на попередній. Стосовно класних кімнат, то вони поділені на певні зони. Тут є інтерактивна дошка, подушечки, на яких діти зможуть сидіти, якщо втомляться за партами. Навіть дошки розташовані не так, як в звичайних кабінетах. Також, буде облаштована рекреаційна зона, де діти зможуть гратися та відпочивати. Ми дуже вдячні міській владі, що довірила нам впроваджувати цей проект.

Звичайно, для успішного здійснення пілотного експерименту Міністерства освіти і науки України, осучаснили і матеріально-технічну базу школи. Виділені кошти в сумі 250 тисяч гривень для облаштування навчального середовища та кабінетів двох перших класів, задіяних в експерименті. 

Це й меблі, і дидактичні матеріали, і відповідне сучасне технічне забезпечення. На даний час проводяться закупівлі та триває переговорна процедура щодо подальшого придбання обладнання для цих класів.

Директор закладу повідомила, що вже з понеділка діти розпочнуть повноцінне, ефективне навчання в оновлених приміщеннях.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради