Пенсіонери силовики разом з Капліним перекриють всі траси в країні

Екс-силовики одностайні в своїй резолюції. Два роки ми писали листи, прохання й проекти. Два роки вели перемовини з чиновниками, міністрами та лакеями. Два роки оббивали пороги Парламенту, Уряду, МінМВС та МінОборони, Пенсійного фонду. Віз і нині там.

Під Парламентом сьогодні знову людно. Пенсіонери та ветерани ЗСУ і органів внутрішніх справ із усієї країни зібралися аби вкотре нагадати владі, що вона порушила всі обіцянки та всі можливі норми законності та моралі.

На мітингу під ВР народний депутат Сергій Каплін презентував новоутворений бойовий Штаб, який має об’єднати всі громадські та профспілкові організації колишніх міліціонерів та військових, аби почати діяти єдиною потужною силою.

Окрім того напрацювали та прийняли й план подальших дій. І план цей, говорять, уже не буде носити виключно пасивний характер.

— Сьогодні люди, які роками захищали порядок в Україні, забезпечували спокій та суверенітет, змушені стояти на морозі, чекаючи чергової відповіді-відписки. Терпець урвався. Колишні міліціонери та військові готові переходити до радикальних дій. Можливо чиновники та політики почують екс-захисників, коли по всій країні зупиниться рух. Рішення прийнято — ми будемо змушені на цілу добу зупинити рух по магістралям в напрямку Київ-Харків, Київ-Одеса, у Львівському та Дніпровському напрямках. Нехай вся країна дізнається, як Рева та іже з ним намагаються принизити людей, які щодня ризикували життям і здоров‘ям, — проголосив зі сцени резолюцію Штабу Сергій Каплін.

Видання «Силовик» Видання «Силовик»

Окрім того нардеп презентував нове видання «Силовик» — газету, яка покликана об’єднувати та координувати братів та сестер по нещастю в усій країні. За словами Капліна така газета має бути регулярною та розповсюджуватися по всій країні.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)