Пацієнтів полтавської дитячої лікарні привітали із Великоднем

У переддень Христового Воскресіння, 13 квітня, міський голова Олександр Мамай завітав до дитячої міської клінічної лікарні, щоб привітати малечу з наступаючим Великоднем.

Не всім юним полтавцям пощастило зустрічати ці святкові дні вдома. Досвідчений медперсонал піклуватиметься про малечу, поки вони перебуватимуть у лікарні. Декому лікарі прогнозують виписку вже наступного тижня, а на когось ще чекає тривале лікування. Маленький Богдан зустрічатиме свято за теплим родинним столом:

— Щокварталу ми приїжджаємо на процедури, — розповідає мама Богдана Людмила. — Син уже пройшов курс лікування, і пощастило, що завтра останній день лікування. Звичайно, такі світлі дні як Великдень хочеться проводити вдома. Приємно, що нас приїхали привітати, підняти настрій і підбадьорити. Легше боротися з хворобою, коли відчуваєш підтримку. 

Діти, які мали фізичну можливість вийти зі своїх палат, зібралися у холі лікувального закладу на казкову виставу. До них цього дня завітали казкові герої та вихованці Творчого центру Наталії Май.

Після вистави Протоієрей Юрій, священик Свято-Успенського кафедрального собору освятив паски привезені міським головою Олександром Мамаєм.

— Бажаю вам щонайшвидшого одужання, — звернувся до маленьких пацієнтів очільник Полтави. — Видужуйте скоріше й повертайтеся додому, де на вас чекає родина, де вас люблять і хвилюються за вас. Знаю, вам би дуже хотілося зустріти Великдень вдома. І, щоб підбадьорити вас, сьогодні ми привезли свято з собою. Жодна дитина не повинна сумувати, тим більше в такі свята.

Також Олександр Мамай особисто відвідав маленьких пацієнтів травматологічного відділення лікарні, які через важкі травми не змогли побувати на святі, та пригостив кожного пасками й солодощами.

Загалом, паски та солодощі отримали 300 пацієнтів лікарні.

Мер подякував медичним сестрам і лікарям, які піклуються про дітей та тепло ставляться до них, прискорюючи повернення додому.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради