Патрульному, підозрюваному в отриманні 5000 грн хабара, призначили 128 тис. грн застави

Октябрський райсуд визначив розмір застави для підозрюваного у хабарництві патрульного поліцейського Євгенія Дрозда

22 серпня 2017 року слідчий суддя Октябрського райсуду Алла Чуванова призначила 128 тис. грн застави патрульному, підозрюваному в отриманні 5000 грн хабара. Про це «Полтавщині» стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

З тексту ухвали стали відомі подробиці та ім’я підозрюваного. Отже, за версією слідства, 27 липня патрульний зупинив автомобіль, за кермом якого знаходилася мешканка Полтави. Вона порушила ПДР. Інспектор виявив у неї ознаки сп’яніння та запропонував пройти медогляд, на що жінка погодилась.

17 серпня інспектор зателефонував жінці та домовився про зустріч поблизу її дому. Там він повідомив їй, що згідно з результатом медогляду, вона перебувала за кермом машини під дією невідомої психотропної речовини.

Після чого, поліцейський запропонував їй переказати йому на картку 5000 грн, аби він не оформляв все за «законом», адже в такому випадку їй доведеться сплатити 10 тис. грн штрафу та забути про водійські права.

Одразу після того, як жінка переказала кошти на цю картку, патрульного затримали. Завдяки вказаному у тексті ухвали номеру картки, ми дізнались ім’я підозрюваного — Євгеній Дрозд.

Інформація про картку з «Приват24»

У той же день Алла Чуванова винесла ще одну ухвалу стосовно Євгенія Дрозда. Згідно з нею, його відсторонено від служби в правоохоронних органах на момент розслідування.

Нагадаємо, що це не єдиний інспектор полтавської патрульної поліції, якого підозрюють в хабарництві. Іншого підозрюваного — Романа Цілюрика — відпустили під домашній арешт. Йому інкримінують отримання, через посередника, 2000 грн хабара у травні цього року.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»