Патрульні шукають алабая, який в мікрорайоні Браїлки покусав двох собак та жінку

В мікрорайоні Браїлки бродить покинутий алабай, який є, ймовірно, небезпечним для оточуючих

Сьогодні вранці в районі зупинки «Завод ЗБВ» собака породи алабай напав на домашню собаку і людину. За словами хазяйки постраждалої тварини, вона вийшла на прогулянку зі своїм собакою «Бусінкою», яку несла на руках. Не встигла жінка відійти від під’їзду, як на неї накинувся алабай, вихопив собаку із рук і почав розривати свою жертву. Коли жінка намагалася врятувати свого собаку, алабай покусав і її. «Бусінка» зараз перебуває у тяжкому стані в ветеринарній клініці «Ветмір». За словами жінки, алабай був з ошийником і повідком.

Як мінімум ще одна собака постраждала сьогодні від алабая і зараз також знаходиться у ветеринара. Також повідомляють, що сьогодні біля дитячого садочку № 81 алабай розірвав таксу.

Пости Світлани Бобошко та Дмитра Романова в Facebook

Ситуацію активно обговорюють у Facebook. В соцмережі є декілька дописів про знайденого алабая з нашийником, який бігає в мікрорайоні Браїлки та в селищі Рибці. За словами тих, хто його сфотографував, собака не агресивний, навіть переляканий, на нього нападають бродячі собаки. Люди припускають, що це можуть бути різні алабаї.

Полтавці також повідомили, що 2 березня в центрі міста алабай розірвав шпіца, а 3 березня постраждала ще одна собака, яку господар встиг врятувати. Але, як говорять очевидці, той алабай був з іншим забарвленням і знаходився на перетримці у волонтерської організації.

В патрульній поліції Полтави повідомили, що сьогодні отримали три виклики стосовно алабая, який покусав двох собак і одну жінку. Зараз поліцейські шукають собаку та його господаря на Браїлках. Свідки повідомляють, що разом з поліцією знаходяться люди в камуфляжі і з арматурою. КАТП-1628, яке займається виловом безпритульних собак у місті, ніякої інформації не надало.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»