Патрульна поліція Полтави опублікувала карту міста з випадками насильства у родинах

Візуалізація 1360 випадків домашнього насильства у Полтаві Візуалізація 1360 випадків домашнього насильства у Полтаві

З початку року у Полтаві відбулося 1360 випадків домашнього насильства — поліція створила карту викликів

Від початку 2017 року патрульні поліцейські Полтави 1360 разів виїжджали на виклики стосовно насильства у родинах. За цей період інспектори склали більше 60 протоколів на насильників. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Полтави.

Усі виїзди патрульні нанесли на карту міста. Судячи з неї, найбільша концентрація випадків домашнього насильства на Половках, Браїлках та Садах.

— Насильство в сім’ї — це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю, — зазначили у прес-службі патрульної поліції.

Половки Половки

Левада Левада

Сади-1, Сади-2, Огнівка та Алмазний Сади-1, Сади-2, Огнівка та Алмазний

Якщо ви потерпаєте від будь-якого з законодавчо визначеного виду насильства, захищайте себе та своїх дітей. Про такі факти поліція просить негайно повідомляти її співробітників за телефоном «102». Це стосується і свідків насильницьких дій.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»