Патрульна поліція Кременчука виконала функцію таксі і підвезла іноземку з багажем до автовокзалу

Водій мікроавтобуса біля залізничного вокзалу відмовився взяти жінку з багажем, тому патрульні відвезли її з речами до автовокзалу

Громадська організація «Дорожній контроль» опублікувала відео з Кременчука, на якому зафіксована неоднозначна ситуація — патрульні складають в багажник службового автомобіля речі якоїсь громадянки, а потім дозволяють сісти в салон кільком жінкам.

Відео зроблено в районі залізничного вокзалу Кременчука, біля магазину «Пан Крокус».

Поліція виконує роль таксі у Кременчуці (2017.05.01)

Прес-офіцер управління патрульної поліції Кременчука Ірина Панасюк прокоментувала «Полтавщині» ситуацію:

— Події на відео відбувалися 1 травня цього року. Дійсно, того дня жінка, громадянка іншої держави, зателефонувала черговому і повідомила, що вона намагалися сісти в мікроавтобус, який здійснював поїздку до Києва. Але водій навіть за кошти не захотів взяти її через те, що у пасажирки надто великий багаж. А жінка поспішала на літак, у Борисполі. Тому патрульні погодилися їй допомогти — вони відвезли її з багажем до автовокзалу Кременчука, щоб вона змогла доїхати до Києва рейсовим автобусом. Чи є це порушенням інструкції — я повідомити не можу.

На нашу думку, навіть якщо відбулося порушення інструкції — не перевозити сторонніх — такі дії поліції можна вважати гуманними.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»