Партія пенсіонерів України приєдналася до блоку СДП, СПУ та профспілок і висуватиме Капліна в Президенти

Партія пенсіонерів України долучається до блоку «За простих людей». Разом із Соціал-демокатичною партією, Соціалістичною партією України та профспілками політсила готова спільно боротись за простих людей і проти олігархів. Сьогодні на з’їзді в Сєвєродонецьку члени ППУ з усієї країни підтримали об’єднавчий процес. В зібранні взяв участь голова СДП Сергій Каплін.

«Я офіційно запропонував Партії пенсіонерів України стати учасником створення великої сили, покликаної захистити найслабших. Ця партія 2 десятиліття представляє інтереси пенсіонерів, ветеранів праці та учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів. Цим людям зараз, як ніколи, потрібна допомога і разом ми зможемо більше! 30 вересня ми проводимо спільний з’їзд соціалістів, соціал-демократів та профспілок у Києві. З нами будуть також ветерани та пенсіонери силових відомств, за перерахунок пенсій яких ми системно боремось більше року. Тепер до наших лав приєднається і Партія пенсіонерів України. Разом станемо засновникам блоку «За простих людей», — розповів Сергій Каплін.

Сергій Каплін

На спільному зібранні у столиці блок «За простих людей» оголосить план участі в місцевих і парламентських виборах та висуне спільного кандидата на посаду Глави Держави. Там буде проголосовано пропозицію Соціалістичної партії України про висунення Сергія Капліна в Президенти від лівих сил. Делегати з’їзду Партії пенсіонерів на своїй зустрічі вже заявили про підтримку його кандидатури.

«Щурі тікають, а цілі політсили приєднуються, ми очищуємось і водночас ростемо. Зараз настав час об’єднання. Нас довго ділили: за берегами, за мовою, за «сортами» українців. Всі там, нагорі, вже об’єднались: олігархи, їхні прихвосні, прокурори, судді. Тільки прості люди лишаються поодинці, тому і вразливі перед їхнім свавіллям. Тепер ми боротимемось разом! За соціальну справедливість і за простих людей!», — підсумував лідер СДП.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)