Парк «Перемога» планує купити нову карусель за 2 млн грн

«Sinorides Luxury Carousel» — таку карусель хоче придбати адміністрація парку «Перемога»«Sinorides Luxury Carousel» — таку карусель хоче придбати адміністрація парку «Перемога»

Полтавський парк «Перемога» оголосив тендер на закупівлю круглої каруселі з підсвіткою, музикою та конячками за 2,1 млн грн

15 червня Полтавський міський парк культури та відпочинку «Перемога» оголосив тендер на закупівлю каруселі «Конячки». Це вже друга спроба провести закупівлю. Перша була невдалою, бо на неї не заявилося жодного учасника. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі складає 2,1 млн грн. До цієї суми входить одна карусель з фігурками коней на обертовій платформі, музичним супроводом та барвистим дизайном, а також її доставка та монтаж.

Згідно з тендерною документацією, атракціон має бути оснащений пристроями для транспортування і багаторазового оперативного монтажу/демонтажу. Виріб повинен бути виготовлений з металокаркаса зі сталі і має розбиратися та збиратися.

Карусель повинна бути новою і вкритою фарбою, яка не виділяє отруйних парів. За задумом, діаметр платформи складатиме 9,5 м, а висота каруселі — 8 м. Передбачено, що атракціон буде розрахований на 36 дітей.

Всі фігури — конячки — будуть укомплектовані підставкою для ніг і зручним важелем для тримання руками, а сама карусель — оснащена автоматичним таймером, який обмежує час роботи атракціону та автоматично зупиняє його.

Пропозиції щодо атракціону учасники можуть подати до 2 липня. До документів вони повинні долучити фотографії запропонованої каруселі. Побажання щодо вигляду апарату додав і замовник. До тендерної документації співробітники парку додали світлину того, як, на їхню думку, має приблизно виглядати карусель.

У якості типової парк «Перемога» обрав карусель виробництва китайської компанії «Sinorides». Скріншот фотографії однієї з них — із назвою «Карусель «Лошадки» — був зроблений з російськомовної версії сайту фірми та доданий до тендерної документації. Там же є відео із схожим за дизайном атракціоном у дії. Вартість каруселі на офіційному сайті не вказана — вона надається лише за запитом до виробника.

24 Seats Carousel Under Transmission

Аукціон на закупівлю каруселі призначений на 3 липня. Тоді стануть відомі учасники та їхні пропозиції до та після торгів. Враховуючи те, що це вже друга спроба придбати атракціон, якщо цього разу парк теж не знайде охочих взяти участь у тендері, то втретє він вже матиме право проводити пряму закупівлю в обраного заздалегідь учасника.

Нагадаємо, у травні, за рішенням Полтавської міськради, у парку «Перемога» демонтували атракціон-гойдалку «Берізка» — більш відому полтавцям як «лодочки». Вона не пройшла технічний огляд та була заборонена для використання. За припущенням депутатів, рішення прибрати атракціон пов’язане із бажанням забудувати парк. Адже раніше таким же рішенням прибрали зал ігрових автоматів, ділянка під яким наразі огороджена бетонним парканом.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»