Пара із Полтави розповіла – як ідеально відпочити у Єгипті без алкоголю та моря

Найяскравіше перше враження – це, звичайно, піраміди. Коли побачила їх вперше, навіть розплакалася. Я стільки мріяли про те, що зможу побачити одне із Семи див світу, яке збереглося до наших часів. Перша думка – як?! Як люди могли це все зробити?!!

У Єгипті – все для туристів

Тут вам ніколи не нагрублять, не будуть відповідати без усмішки. Навіть на вулиці до туристів ставляться із великою повагою. І це зрозуміло, адже доходи від туризму складають серйозну частину економіки країни. Туристів тут люблять. Більшість єгиптян, які працюють у сфері послуг, знають російські слова, вирази. Завжди вітаються: «Добрый день!», запитують «Как дела?».

Привертає увагу також те, як у них організований сервіс. Наприклад, одразу після обіду чи вечері працівники перевіряють столи, стільці. Якщо щось зламалося – лагодять чи замінюють. Не відкладають до наступного дня чи понеділка, як буває у нас. Був також показовий приклад. Зі стелі впав шматочок штукатурки. Її частинки із підлоги не лише одразу прибрали, але і поставили драбину та замазали місце так, що за кілька хвилин вже не було видно – звідки вона впала.

Тисячолітні піраміди, гробниці фараонів та колосальний музей історії Єгипту

Кожен день ми вирушали у якусь екскурсію. Іноді, щоб побачити одне із історичних місць Єгипту, нам доводилося проїхати сотні кілометрів пустелею. Але мета поїздки завжди була того варта. Варто витерпіти довгу дорогу, щоб побачити місця із тисячолітньою історією, торкнутися каменів із написами, які залишили представники однієї із найдавніших цивілізацій.